O nás

O nás

Naše službyNase_sluzby.html
Náš tímNas_tim.html
KariéraKariera.html
KontaktKontakt.html

Pretvárame zložité daňové problémy do uskutočniteľných riešení

Spoločnosť TAX systems je nezávislá daňovo-poradenská spoločnosť ponúkajúca široký rozsah služieb daňového poradenstva a zostavovania daňových priznaní a hlásení. Je pre nás podstatné, aby nami navrhnuté riešenia boli pre vás uskutočniteľné. Aby sme mohli dosiahnuť tento cieľ, postavili sme našu spoločnosť na nasledujúcich hodnotách:

  1. BulletKomunikujeme s našimi klientami. Náš prístup je založený na intenzívnej komunikácii s vami, aby sme lepšie pochopili vaše podnikanie a vaše problémy. Zvažujeme rôzne alternatívy a snažíme sa vycítiť, ktoré riešenie je najvhodnejšie.

  2. BulletMáme skúsený tím. Náš tím pozostáva z daňových odborníkov, ktorý získali skúsenosti vo výkonných pozíciách spoločností tzv. Veľkej štvorky. Sú zvyknutí pracovať v prostredí medzinárodných klientov a rozumieť vašim požiadavkám.

  3. BulletCeny za naše služby sú primerané. Obchodný model nášho podnikania je zameraný na udržanie nízkych prevádzkových nákladov. To nám umožňuje ponúkať konkurenčné ceny.

  4. BulletPoskytujeme komplexné riešenia. Pomáhame implementovať nami navrhnuté riešenia najvhodnejším spôsobom so zreteľom na právne, podnikateľské a IT obmedzenia. Zvažujeme účtovné dopady a transformujeme dane do IT riešení.

  5. BulletMáme medzinárodné prepojenie. Sme v kontakte s viacerými špičkovými medzinárodnými poradenskými spoločnosťami a sieťami. Umožňuje nám to riešiť akékoľvek medzinárodné daňové otázky alebo nájsť pre vás vhodného daňového poradcu v zahraničí.

slovenčina

O nás

cddd

 

Členstvo